otrdiena, 2017. gada 3. oktobris

Dzirdes traucējumu ignorēšanas 15 sekas

Atšķirībā no redzes problēmām, kuras cilvēki parasti ārstē, tiklīdz tās konstatētas, dzirdes problēmas mēdzam atlikt, kā pētījumos noskaidrots, apmēram uz laiku līdz divpadsmit gadiem.

Un tas ir saprotami. Redzes traucējumu gadījumā jūs nevarat darīt pamatlietas, piemēram, vadīt auto vai lasīt. Bet dzirdes traucējumi attīstās pakāpeniskāk un var nešķist tik traucējoši, kā arī tos ir daudz vieglāk kompensēt, vai nu pagriežot kādu skaņas ierīci skaļāk, palūdzot apkārtējiem atkārtot teikto, vai vienkārši izvairoties no situācijām, kurās sadzirdēšana var kļūt par izaicinājumu.

Taču gadiem ilgi pētījumi un arī komiski atgadījumi apliecina, ka atstāti bez ievērības dzirdes traucējumi ir saistīti ar vairākiem fiziskiem, garīgiem un citiem dzīves kvalitāti negatīvi ietekmējošiem faktoriem, turpretim savlaicīga dzirdes traucējumu korekcija var palīdzēt šīs potenciālās sekas samazināt vai novērst. Tas ir jautājumus, kuru galu galā uzdod ikviens, kuram ir dzirdes traucējumi: vai problēmas ignorēšana ir tā vērta? 


Neļaujiet dzirdes traucējumiem ietekmēt jūsu dzīves kvalitāti. Piezvaniet mums 205-502-86, lai pieteiktos bezmaksas konsultācijai ar mūsu ekspertu komandu, kas jums neuzliks nekādas saistības. Mēs palīdzēsim jums dzirdēt labāk, tādējādi uzlabojot arī jūsu dzīves kvalitāti!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru