trešdiena, 2017. gada 18. oktobris

Individuālie austiņu uzgaļiIndividuālie austiņu uzgaļi ir paredzēti visiem, kuriem ir svarīga tīra skaņa, klausoties mūziku vai skatoties kinofilmas, video un mūzikas klipus mobilajās ierīcēs. Tie noteikti patiks gan profesionāliem mūziķiem, gan vienkāršiem mūzikas mīlētājiem.

Individuālie uzgaļi ir papildinājums jūsu austiņām, tie ir vienkārši un ērti lietojami un nodrošina teicamu trokšņu izolāciju.
Izgatavoti pēc individuālas auss kanāla formas, uzgaļi ideāli pieguļ, uzlabo dzirdamību, slāpē blakustrokšņus un samazina kopējo slodzi uz dzirdi. Garantē teicamu skaņas izolāciju un trokšņu slāpēšanu līdz 26 dB.
Individuālie uzgaļi nodrošina austiņu drošu fiksāciju, tos izmantojot, var ērti nodarboties ar jebkuru sporta veidu, neuztraucoties par to, ka austiņas izkritīs no auss. Šādi uzgaļi ir neaizstājami tiem, kuri izmanto standarta austiņas-ieliktņus  un, piemēram, sabiedriskajā transportā apkārtējā trokšņa dēļ ir spiesti pastāvīgi palielināt skaļumu, tādā veidā paaugstinot kopējo slodzi uz dzirdi, kas laika gaitā to sabojā.

Ir iespējams izgatavot individuālos uzgaļus bluetooth austiņām un citiem komunikācijas līdzekļiem.
Lai austiņu pastāvīga izmantošana nebūtu postoša dzirdei, izmantojiet individuālos austiņu uzgaļus!

Piezvaniet mums 205 502 86 vai klikšķiniet šeit lai pieteiktos bezmaksas konsultācijai ar mūsu ekspertu komandu.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru