pirmdiena, 2018. gada 22. oktobris

Jūs nupat saņēmāt savu pirmo dzirdes aparātu pāri. Ko tagad?Apsveicam ar pirmo dzirdes aparātu pāri! 

Jūs sagaida brīnišķīga jauna skaņu pasaule! Atcerieties, ka pēc jaunu dzirdes aparātu iegādes ir nepieciešams neilgs pārejas vai pierašanas periods. Mazliet piepūles no jūsu puses, un jūs vēl ilgi varēsit baudīt pozitīvus rezultātus.
Veiksmīga dzirdes uzlabošanas tehnoloģiju izmantošana ir ļoti atkarīga no personīgās motivācijas. Uzziniet vairāk par savu dzirdes aparātu kopšanu un apkopi, lai jūs justos ērti, lietojot un nēsājot tos ikdienā. Var būt nepieciešams noteikts laiks, lai pierastu pie dzirdes aparātu nēsāšanas. Esiet pacietīgi, kamēr pierodat pie dzirdes aparātu skaņas un valkāšanas.

Lai dzirdētu, ir nepieciešamas ne tikai ausis.

Mūsu smadzenes apstrādā sadzirdētās skaņas. Pirms dzirdes aparātu izmantošanas jūs vairs nedzirdējāt pilnībā visu. Visticamāk, ir pagājis pailgs laiks, kopš dzirdējāt skaņas normālā skaļumā. Kad dzirdes aparāti kompensē jūsu dzirdes izmaiņas, no sākuma skaņas var šķist nedabiskas, jo jūs esat atradis tās dzirdēt. Esiet pacietīgs, kamēr pierodat dzirdēt skaņas tā, kā jums vajadzētu. Jūsu smadzenēm ir nepieciešams noteikts laiks, lai no jauna iemācītos atpazīt tās runas daļas, ko jūs agrāk nedzirdējāt.
Kas man ir jādara pēc dzirdes aparātu iegādes? Vislabākais ir prakse.
Parunājiet ar savu dzirdes speciālistu par darbībām un vingrinājumiem, kas var uzlabot jūsu dzirdi. Daudzi piedāvā interesantas, interaktīvas tiešsaistes spēles, kas ir klīniski izstrādātas un paredzētas pierašanas procesa paātrināšanai, kā arī palīdz uzlabot jauno dzirdes aparātu lietošanas iespējas. Mazliet prakses un papildu treniņu, un jūs varat uzlabot savu dzirdes atmiņu, uzmanību un runas atpazīšanu trokšņainā vidē.
Ja ir nepieciešams mazliet ilgāks laiks, lai pierastu pie pirmā dzirdes aparātu pāra, esiet pacietīgs un nemēģiniet sagaidīt vairāk, nekā ir reāli iespējams. Jūsu jaunie dzirdes aparāti drīz vien padarīs klausīšanos vieglāku un baudāmāku, un jūs sāksiet novērtēt tās priekšrocības, ko sniedz dzirdes uzlabošanas risinājumi. 
Mūsu lapā „Lietošana un kopšana” un šajā emuāra ziņā ir pieejami papildu padomi par pierašanu, kā arī tos var sniegt jums jūsu dzirdes speciālists. Tāpēc nešaubieties un iepazīstieties ar tiem.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru