pirmdiena, 2018. gada 10. decembris

Bezvadu tehnoloģijas pavairo dzirdes uzlabošanas risinājumu piedāvātās priekšrocības!5 aksesuāri, kas Starkey dzirdes aparātus padara pat vēl noderīgākus, kā arī ievērojami atvieglo un padara baudāmāku iecienīto skaņu klausīšanos. Visi pieci ir savienojami ar jūsu dzirdes aparātiem bez vadiem, lai jūs varētu viegli iesaistīties apkārtējās pasaules darbībās.

SurfLink Mobile ir mobilā tālruņa klausīšanās palīgierīce, brīvroku raidītājs, multivides straumētājs un dzirdes aparātu tālvadības pults, proti, viss vienā. Kad tā ir savienota pārī ar bezvadu dzirdes aparātiem, tā nodrošina visu nepieciešamo, lai jūs varētu runāt pa tālruni, izbaudīt mūziku un daudz ko citu. Jūs iegūstat skaidras un nepārtrauktas bezvadu straumēšanas iespējas jebkurā vietā.
Tā ļauj runāt pa tālruni brīvroku režīmā, pārvēršot mūsu bezvadu dzirdes aparātus par tālruņa mikrofonu un resīveru. Mikrofons — dzirdes aparāti uztver jūsu balsi un nosūta to personai, ar ko runājat. Resīvers — SurfLink Mobile straumē otra sarunbiedra balsi tieši jūsu dzirdes aparātos.
  • Virziena mikrofons uzlabo sarunas ar otru cilvēku trokšņainā vidē.
  • Visvirziena mikrofons ir ideāli piemērots, lai klausītos sapulces vai grupas sarunas.
  • Šo ierīci var izmantot kā ērtu un jaudīgu klausīšanās palīgierīci.
  • Bez vadiem straumē skaņu no jebkuras mūzikas ierīces, kas atbalsta Bluetooth® savienojumu.

SurfLink Mini Mobile. Izmantojot to, jūs varat savienot ar dzirdes aparātiem jebkuru mobilo ierīci, kas atbalsta Bluetooth® savienojumu, lai straumētu mobilo tālruņu zvanus tieši savos dzirdes aparātos.

SurfLink® Media
Ja jums patīk skatīties televizoru, tad zināt, ka dzirdes izmaiņas var mazināt šī procesa izbaudīšanas prieku gan jums, gan pārējiem ap jums. Mūsu universālais televizoriem domātais aksesuārs atkal padara šo skatīšanos baudāmu.
Vienkārši savienojiet šo mazo kārbiņu ar savu televizoru, novietojiet to blakus tam, un jūs varat viegli un bez vadiem straumēt audio no televizora tieši savos dzirdes aparātos. Tas piedāvā izcilas kvalitātes skaņu, ir ērti lietojams un atbalsta gan digitālos, gan analogos ievades avotus.
Jūs varat klausīties savus iecienītos šovus tādā skaļumā, kā vēlaties, bez nepieciešamības pagriezt skaļāk to skaņu.
  • Tas automātiski straumē skaņu tieši jūsu dzirdes aparātos, kad esat tā darbības diapazonā (10–15 m).
  • Jūs varat pārslēgties no vienas ierīces uz otru, vienkārši aizejot no vienas istabas uz citu.
  • Tas ļauj citiem istabā klausīties televizoru vai stereoierīci tādā skaļumā, kādā viņiem patīk.
  • Ļauj vairākiem cilvēkiem lietot dzirdes aparātus, kas tiek savienoti ar vienu ierīci.

SurfLink Remote Microphone

Mazā un kompaktā ierīce Surflink Remote Microphone ļauj jums straumēt skaidru un tīru audio no dažādiem avotiem. Vienkārši novietojiet to blakus vai piespraudiet tai personai, ko vēlaties dzirdēt, neatkarīgi no tā, vai tas ir sarunu biedrs pie pusdienu galda vai prezentācijas vadītājs otrā telpas galā, un šī ierīce kļūst par vienvirziena mikrofonu, kas straumē skaņu tieši jūsu ausīs.


Surflink Remote Control

Pēdējā, bet ne mazāk svarīgā ierīce ir Surflink tālvadības pults, kas lieliski noder tiem dzirdes aparātu nēsātājiem, kuri vēlas kaut ko papildus viedtālrunim, ar ko varētu pielāgot savus dzirdes aparātus. Ar šo aksesuāru jūs varat pielāgot atmiņas iestatījumus un skaļumu, izslēgt ierīču skaņu un ieslēgt vai izslēgt dažādas īpašas funkcijas.
Lai uzzinātu vairāk par jebkuriem no šiem aksesuāriem vai dzirdes aparātiem, zvaniet pa tālruni 205 502 86 vai rakstiet mums šeit, un mēs palīdzēsim jums ieplānot tikšanos ar dzirdes aprūpes speciālistu, kas tos labi pārzina.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru